Home » Acasa » Cadre didactice

Cadre didactice

LIMBA ROMANA

  1. DUMITRESCU IOANA – responsabil Comisie Limba romana – Limba latina – Limba franceza
  2. ROTARU MANUELA
  3. SIMA CONSTANTA
  4. POPESCU GRATIANA
  5. FAUR RALUCA
  6. PREDA NICOLETA
  7. CONDURATEANU LIANA – responsabil Consiliere ciclu liceal
  8. TUDORACHE RUXANDRA
  9. CARCIOIU MARINA

LIMBA LATINA

  1. VLADOI TUDOR

LIMBA FRANCEZA

  1. TUDOSE MIHAELA NICOLETA
  2. BOBU ALINA
  3. HARALAMBIE MARIA
  4. DRANCA GABRIELA

LIMBA SPANIOLA

  1. BANDERA CAMELIA
  2. MORA VILLARUMBBIA MAITE

LIMBA ENGLEZA

  1. SERBAN EMILIA MARIA- responsabil Comisie Limba engleza- Limba germana- Limba spaniola
  2. DRAGOMIRESCU DANIELA
  3. BADEA DOINA
  4. GEORGESCU IOANA
  5. SPATARU IRINA IOANA
  6. STEFAN CLAUDIA
  7. CIOPONEA  ALINA NICOLETA
  8. DIACONU ELENA CORNELIA

LIMBA GERMANA

  1. CINATTI ELENA CRISTINA
  2. SERBAN DIANA MARIA
  3. PANAIT BIANCA ELENA

MATEMATICA

  1. LICA ROXANA – responsabil Comisie Matematica – Informatica
  2. SOREANU DANIELA
  3. GHIDU MIHAELA ALEXANDRA
  4. MILITARU CLAUDIU GABRIEL
  5. CIOPONEA BOGDAN ANTON
  6. DRAGU COSTEL

CHIMIE

  1. IONESCU LUCIADIRECTOR
  2. DRAGAN NICOLETA RODICA
  3. SERBAN MIHAELA

FIZICA

  1. ISAIU LUCIA – responsabil Comisie Stiinte (Fizica – Chimie – Biologie)
  2. RADU ROBERTINO CRISTIAN
  3. STANESCU LAURENTIA

BIOLOGIE

  1. TANUR IULIANADIRECTOR ADJUNCT
  2. DUMITRESCU IOLANDA – responsabil Consiliere ciclu gimnazial
  3. BURLACU ADRIANA

GEOGRAFIE

  1. SOARE VERONICA
  2. COADA MIHAELA
  3. RADEA ROXANA PAULA

ISTORIE

  1. IANCU TUDOR- INSP. MANAGEMENT RESURSE UMANE
  2. BUTNARU MIHAI – responsabil Comisie Religie – Istorie – Geografie
  3. GRIGORE ILEANA

SOCIO-UMANE

  1. COCUZ ILEANA – responsabil Comisie Discipline socio-umane
  2. ENESCU LILIANA ELVICA
  3. BADEA MARIANA
  4. GRIGORE LILIANA MARA
  5. DRAGHICIOIU TEODORA
  6. VISAN ELENA ROXANA- Cultura civica

INFORMATICA

  1. IONESCU DANIELA – METODIST CCD PH, SEF DE CATEDRA
  2. LUNGESCU VIOLETA CRISTINA
  3. STANESCU MAGDALENA
  4. NICOLAE IULIANA

RELIGIE

  1. MUNTEANU ANA
  2. PETRE ION
  3. CRUCERU LIVIU CONSTANTIN

EDUCATIE PLASTICA

  1. ADET TIBERIUS
  2. CAMINSCHI VENIAMIN

EDUCATIE MUZICALA

  1. PETROV FLORINA LUIZA

EDUCATIE TEHNOLOGICA

  1. POPESCU RAMONA EUGENIAINSPECTOR SCOLAR
  2. SOIMAREANU ELENA

EDUCATIE FIZICA

  1. SZEKELY LAVINIA– responsabil Comisie Educatie fizica-Educatie plastica-Educatie muzicala
  2. IARCA NICOLAE
  3. VISAN AURELIA

INVATATORI

  1. BABAN MARILENA – responsabil Comisie CP, I, II, III, IV
  2. POENARU CAMELIA LUDMILA ELENA – responsabil Comisie CP, I, II, III, IV
  3. DRAGU MARILENA
  4. SANDA VALENTINA
  5. ILIE ANA MARIA
  6. RAPEANU RENADA
  7. TANASE RAMONA NICOLETA
  8. ENACHESCU CARMEN ELENA
  9. PETRESCU FLORIN
  10. ARSENE SIMONA-GEORGIANA
  11. OPREA CARMEN IOLANDA – responsabil Consiliere ciclu primar
  12. DIVOIU CIRESANU LUMINITA
  13. SANDU MIHAELA MARIANA
  14. BARBU ANNE MARIE LOUISE
  15. DRAGUSIN MADALINA
  16. GEANA MANUELA
  17. DUMITRACHE GINA

 

COLECTIVUL PROFESORAL

PROFESORI GRAD DIDACTIC I    – 71

PROFESORI GRAD DIDACTIC II  – 8

PROFESORI GRAD DIDACTIC DEFINITIV   – 4

PROFESORI DEBUTANTI   –  3

COLECTIVUL DE ELEVI

                              1505   ELEVI:         

– 524  CLASELE 0-IV

– 376  CLASELE V-VIII

– 605  CLASELE IX-XII