Home » Acasa » Cadre didactice

Cadre didactice

LIMBA ROMÂNĂ

  1. DUMITRESCU IOANA – responsabil Comisie Limba română – Limba latină – Limba franceză
  2. ROTARU MANUELA
  3. SIMA CONSTANŢA
  4. POPESCU GRAŢIANA
  5. FAUR RALUCA
  6. PREDA NICOLETA
  7. CONDURĂŢEANU LIANA – responsabil Consiliere ciclu liceal
  8. TUDORACHE RUXANDRA
  9. CÂRCIOIU MARINA

LIMBA LATINĂ

  1. VLĂDOI TUDOR

LIMBA FRANCEZĂ

  1. TUDOSE MIHAELA NICOLETA
  2. BOBU ALINA
  3. BRESCAN AURA

LIMBA SPANIOLĂ

  1. BANDERA CAMELIA
  2. PENADES RUBIO GUILLERMO JOSE

LIMBA ENGLEZĂ

  1. ŞERBAN EMILIA MARIA- responsabil Comisie Limba engleză- Limba germană- Limba spaniolă
  2. DRAGOMIRESCU DANIELA
  3. BADEA DOINA
  4. GEORGESCU IOANA
  5. SPĂTARU IRINA IOANA
  6. ŞTEFAN CLAUDIA
  7. CIOPONEA  ALINA NICOLETA
  8. DIACONU ELENA CORNELIA
  9. RADU ROCSANA

LIMBA GERMANĂ

  1. CINATTI ELENA CRISTINA
  2. ŞERBAN DIANA MARIA
  3. IONIŢĂ ADINA MARIA

MATEMATICĂ

  1. LICA ROXANA – responsabil Comisie Matematică – Informatică
  2. SOREANU DANIELA
  3. GHIDU MIHAELA ALEXANDRA
  4. MILITARU CLAUDIU GABRIEL
  5. CIOPONEA BOGDAN ANTON
  6. DRAGU COSTEL

CHIMIE

  1. IONESCU LUCIADIRECTOR
  2. DRĂGAN NICOLETA RODICA
  3. ŞERBAN MIHAELA

FIZICĂ

  1. ISAIU LUCIA – responsabil Comisie Ştiinţe (Fizică – Chimie – Biologie)
  2. RADU ROBERTINO CRISTIAN
  3. IVAN OANA ROXANA GABRIELA

BIOLOGIE

  1. TANUR IULIANADIRECTOR ADJUNCT
  2. DUMITRESCU IOLANDA – responsabil Consiliere ciclu gimnazial
  3. ABABII ANA

GEOGRAFIE

  1. SOARE VERONICA
  2. COADĂ MIHAELA

ISTORIE

  1. IANCU TUDOR- INSPECTOR MANAGEMENT RESURSE UMANE
  2. BUTNARU MIHAI – responsabil Comisie Religie – Istorie – Geografie
  3. GRIGORE ILEANA

SOCIO-UMANE

  1. COCUZ ILEANA – responsabil Comisie Discipline socio-umane
  2. ENESCU LILIANA ELVICA
  3. BADEA MARIANA
  4. GRIGORE LILIANA MARA
  5. DRAGHICIOIU TEODORA
  6. VIŞAN ELENA ROXANA

INFORMATICĂ

  1. IONESCU DANIELA – METODIST CCD PH
  2. LUNGESCU VIOLETA CRISTINA
  3. STĂNESCU MAGDALENA
  4. MATEI CĂTĂLINA SIMONA

RELIGIE

  1. MUNTEANU ANA
  2. PETRE ION
  3. CRUCERU LIVIU CONSTANTIN

EDUCAŢIE PLASTICĂ

  1. ADET TIBERIUS
  2. CAMINSCHI VENIAMIN

EDUCAŢIE MUZICALĂ

  1. PETROV FLORINA LUIZA
  2. CRUCERU GHEORGHIŢA

EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ

  1. POPESCU RAMONA EUGENIAINSPECTOR ŞCOLAR
  2. ŞOIMĂREANU ELENA

EDUCAŢIE FIZICĂ

  1. SZEKELY LAVINIA– responsabil Comisie Educaţie fizică-Educaţie plastică-Educaţie muzicală
  2. IARCA NICOLAE
  3. VIŞAN AURELIA

ÎNVĂŢĂTORI

  1. BABAN MARILENA – responsabil Comisie CP, I, II, III, IV
  2. POENARU CAMELIA LUDMILA ELENA – responsabil Comisie CP, I, II, III, IV
  3. DRAGU MARILENA
  4. SANDA VALENTINA
  5. ILIE ANA MARIA
  6. RÂPEANU RENADA
  7. TĂNASE RAMONA NICOLETA
  8. ENĂCHESCU CARMEN ELENA
  9. PETRESCU FLORIN
  10. ARSENE SIMONA-GEORGIANA
  11. OPREA CARMEN IOLANDA – responsabil Consiliere ciclu primar
  12. CIREŞANU LUMINIŢA
  13. SANDU MIHAELA MARIANA
  14. BARBU ANNE MARIE LOUISE
  15. DRAGUŞIN MĂDĂLINA
  16. GEANĂ MANUELA
  17. DUMITRACHE GINA

 

COLECTIVUL PROFESORAL

PROFESORI GRAD DIDACTIC I    – 71

PROFESORI GRAD DIDACTIC II  – 8

PROFESORI GRAD DIDACTIC DEFINITIV   – 4

PROFESORI DEBUTANTI   –  3

COLECTIVUL DE ELEVI

                              1505   ELEVI:         

– 524  CLASELE 0-IV

– 376  CLASELE V-VIII

– 605  CLASELE IX-XII